„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” - Platon

Kilka słów o nas…

Centrum odnowy biologicznej

Witam serdecznie wszystkich Gości odwiedzających naszą stronę internetową poświeconą usługom w zakresie miłego spędzania wolnego czasu. Skoro Państwo tutaj jesteście, to znaczy że szukacie odprężenia, wewnętrznego spokoju ducha, chwili relaksu, poprawy samopoczucia poprzez oddanie swojego ciała pod troskliwą opiekę naszych terapeutów. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Idea uzdrawiania poprzez zabiegi wodolecznicze, określana od łacińskiego zwrotu SANITAS PER AQUA skrótem SPA, zdobywa obecnie coraz więcej zwolenników - jej współczesnym odzwierciedleniem są właśnie hotele SPA, proponujące pobyty wyszczuplające, wczasy odchudzające i pakiety SPA. Nasze centrum odnowy powstało z myślą o tych osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem. Niesamowite aromaty i zapachy kosmetyków przeniosą Państwa w świat metafizyki, natomiast nasi specjaliści sprawią, że ciało odpłynie w stan głębokiego ukojenia.

Spa w Szczyrku
Olimpia SPA Resort

Centrum odnowy - „Olimpia SPA” zlokalizowane jest bezpośrednio przy kompleksie hotelowym „Olimpia Lux” Resort & SPA, pomiędzy lasem a całorocznym wyciągiem krzesełkowym na Skrzyczne. Dla Gości Hotelu zapewniamy atrakcyjne rabaty na zabiegi, a także ciekawe propozycje pakietów pobytowych ze SPA. Respektując holistyczne zasady terapii Wellness wspieramy efekty osiągnięte poprzez pakiety SPA lub wczasy wyszczuplające odpowiednimi propozycjami dietetycznymi. W nowym menu restauracji kompleksu hotelowego „Olimpia Lux” Resort & SPA korzystamy z bogactwa smaków ryb złowionych w górskim stawie, wędlin przygotowywanych samodzielnie z naszej wędzarni, nie zapominając także o apetycznych specjałach przyrządzonych z bogatych w witaminy i składniki odżywcze warzyw. Wszystkim gościom naszego hotelu, którzy wybiorą pobyty w pakietach SPA, oferujemy możliwość nielimitowanego korzystania z basenu krytego, sauny suchej i parowej, kabiny Infrared oraz bilarda w Sali kominkowej.

Naszym klientom zapewniamy 100% dyskrecji. Każdy zabieg odbywa się indywidualnie w osobnym pomieszczeniu. Naturalna kolorystyka pomieszczeń budzi wewnętrzny spokój, daje ukojenie oczom zmęczonym nadmiarem miejskich obrazów, a łagodna nmuzyka zapewnia każdemu Klientowi prawdziwy relaks, odprężenie i odrobinę luksusu. Poza gabinetem kosmetycznym oraz gabinetem masażu udostępniamy saunę suchą/parową, kabinę Infrared, basen kryty oraz 5-cio osobowe jacuzzi SPA COLUMBA.

Odprężenie
Kosmetyka Szczyrk

Osoby pracujące w naszym centrum są mistrzami w swoim zawodzie, co poparte jest zdobytymi dyplomami i nagrodami za osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii. Nasza kadra stale uczestnicy w różnych imprezach oraz targach związanych z tematyką SPA, tak aby poziom usług był utrzymywany na najwyższym poziomie. Jako manager SPA nieustannie obserwuje nowości na rynku kosmetycznym, starając się poszerzać ofertę o usługi, które będą charakteryzowały się wysoką skutecznością i dawały jak najwięcej radości Klientom.

Oferujemy szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjno-regenerujących oraz relaksacyjnych
na poszczególne partie ciała takie jak:

  • Twarz (zarówno kobieca jak i męska),
  • Dekolt z Biustem,
  • Dłonie,
  • Stopy,
  • oraz masaże i rytuały SPA obejmujące całe ciało.

Do zabiegów wykorzystywane są wyłącznie profesjonalne kosmetyki polskich, francuskich i hiszpańskich firm, oparte na naturalnych ekstraktach z roślin i owoców.

Na osoby towarzyszące, niekorzystające z naszej oferty SPA oczekuje stylowa sala kominkowa z bilardem. Latem dla najmłodszych Gości udostępniamy plac zabaw z huśtawkami i boiskiem do gry w piłkę.

Zapraszamy do zakupu kuponów upominkowych – eleganckiego prezentu dla bliskich, przyjaciół, a także dla pracowników i Państwa klientów. Oferujemy kupony o wybranych nominałach lub bez wskazania ceny. Przy zakupie większej ilości kuponów prosimy pytać o rabaty.

Celem i misją naszej działalności jest, aby każda wizyta była nie tylko okazją do zadbania o urodę, ale i gwarancją głębokiego relaksu i poprawy samopoczucia na dłużej.

Podsumowując serdecznie Państwa zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, w myśl słów że:

W życiu jest coś więcej do zrobienia niż tylko zwiększyć jego tempo - Mahatma Gandhi

W podziękowaniu za zaufanie,
jakie nam Państwo okazują oddając
swoje ciało pod naszą troskliwą opiekę…

Sebastian Danel
manager SPA
strzałka do góry