„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” - Platon

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

„… zabiegi na ciało podzielone są na kilka grup, w zależności od tego, jaki chcemy osiągnąć efekt końcowy. I tak proponujemy zabiegi wyszczuplające (efekt smukłej linii poprzez redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej), antycellulitowe (redukcja cellulitu oraz tzw. pomarańczowej skórki), pielęgnacyjne (nawilżająco-odżywcze dla skóry przesuszonej – wymagającej zastrzyku witamin), relaksująco-regeneracyjne (poprzez oddziaływanie na zmysły przenoszą ciało w stan ukojenia i błogości).

Każdy zabieg rozpoczyna się od odpowiednio dobranego peelingu ciała, który przywraca skórze blask przygotowując ją do przyjęcia dobroczynnych składników masek. Po masce na ciało nakładane jest odpowiednie serum, będące koncentratem drogocennych wartości odżywczych dla skóry. W większości zabiegów dla wzmożenia przyswojenia składników odżywczych owijamy Klienta w specjalną folie i przykrywamy kocem termicznym. Dzięki temu wytwarza się specyficzny mikroklimat przybliżony do tego, jaki panuje w saunie. Skóra w wyniku nagrzania otwiera pory i odżywia się. Na zakończenie zabiegu na ciało nakładany jest odpowiedni krem lub wykwintny balsam - delikatnie wmasowywany w skórę.

Do każdego rytuału polecamy za niewielką dopłatą dobrać sobie zabieg uzupełniający w postaci energetyzującego masażu całego ciała na bazie aromatycznej oliwki. Masaż stanowi dopełnienie rytuału Wellness i przenosi nasze ciało w stan alfa.

Chcąc, aby wartości odżywcze z masek i ampułek jeszcze głębiej spenetrowały nasze ciało, polecamy uzupełnid zabieg o sonoforezę wykonywaną przy pomocy głowicy emitującej ultradźwięki o odpowiedniej częstotliwości. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki wnika głębiej w tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie. W tym czasie głęboki i delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek.

Przy rytuałach na ciało proponujemy atrakcyjne ceny zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. W pakiecie pełny zabieg na twarz już od 40 PLN.

strzałka do góry