„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” - Platon

Basen Kryty ze sztuczną falą

Basen kryty o wymiarach 11 m x 5 m i temperaturze wody ok. 27-28 °C. Informujemy, że dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych gości zapewniamy najwyższy możliwy poziom czystości wody. Nasz basen jest ozonowany oraz dodatkowo krystaliczną czystość wody zapewniają bakteriobójcze lampy UV. Basen wyposażony jest w bardzo silny przeciw prąd tzw. sztuczna fala. Ciekawa atrakcja zwłaszcza dla dzieci. Na basenie znajduje się również Strefa relaksu z leżankami.

Do dyspozycji korzystających z uroków wody pozostają (bezpłatnie) czepki kąpielowe, okularki do nurkowania, deski pływackie. Czepek można mieć swój lub zakupić nowy w cenie: 15 PLN. Na basen bardzo prosimy zabrać swój ręcznik z pokoju hotelowego.

Dla dzieci poniżej 4 roku życia jest obowiązek założenia specjalnego, wodoodpornego pampersa. Pieluszkę można zakupić w Hotelu w cenie: 10 PLN/sztuka.

Basen otwarty jest w godzinach od 17:00 do 21:00 (w tych godzinach porządku na basenie pilnuje ratownik). W pozostałych godzinach istnieje możliwość otwarcia basenu na życzenie. W tym celu proszę o kontakt z recepcją osobiście lub telefonicznie: (033) 8 178 150/ kom. 608 658 048 lub dla gości hotelowych z telefonu w pokoju wykręcić 150.

Dla osób spoza hotelu basen i strefa wellness płatna 50 PLN bez limitu czasowego w godzinach otwarcia..

UWAGA! Zabrania się pozostawiania na basenie dzieci samych bez opieki osoby dorosłej.

Życzymy udanego wypoczynku w strefie SPA!

Basen kryty

Nowości i promocje

Weekend SPA - Jesień

Podaruj sobie lub bliskiej osobie najlepszy z możliwych prezentów… Weekend z zabiegami odnowy biologicznej.

Świecowanie uszu

Świecowanie uszu to naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych Amerykańskich Indian HOPI.

Masaż kamieniami

Masaż kamieniami pochodzenia wulkanicznego – niezwykle odprężający!

strzałka do góry