Strona Główna
Strona Główna Poleć znajomemu Wersja polska Wersja angielska

Termoaktywny, wyszczuplający i antycellulitowy zabieg pielęgnacyjny do ciała

Zabieg na bazie błota z Morza Martwego o właściwościach mineralizujących, a także usuwający napięcia i bóle mięśniowe

Cena 180 PLN Czas ok. 1 h 10 minut

+ zabieg wykooczony intensywnym masażem antycellulitowym:

Cena 250 PLN Czas ok. 1 h 40 minut

Po zabiegu skóra staje się odżywiona, wyraźnie napięta, a zmiany spowodowane cellulitem ulegają zmniejszeniu. Seria zabiegów (minimum dwa) połączona z sukcesywną kuracją domową daje trwały efekt wyszczuplenia i wysmuklenia figury.

Zmiany związane z cellulitem objawiają się poprzez widoczne i wyczuwalne grudki na powierzchni skóry. Powstają one w wyniku nadmiernej akumulacji tłuszczu w komórkach adypocytów i nieprawidłowości w układzie krążenia, co skutkuje zatrzymaniem wody oraz toksyn.

Najlepsze rezultaty w walce z cellulitem uzyskuje się poprzez stosowanie aktywnych preparatów linii „Bodycell” zawierającej innowacyjne składniki tak skomponowane, aby redukowad akumulację tłuszczu, zapobiegad jego odkładaniu się oraz zapewnid zwiększenie jędrności skóry.

Zabieg wykonywany w oparciu o:

  • BLACK MUD – termoaktywne błoto z Morza Martwego wykorzystywane w zabiegach antycellulite i wyszczuplających wzbogacone o wyciągi roślinne, witaminy oraz kompleks przyśpieszający lipolizę.
  • BODYCELL INTENSIV – skoncentrowana emulsja antycellulitowa.
  • BODYCELL MODELING – Zawiera wyciąg z kwiatów lotosu, kasztanowca, ruszczyka kolczastego, pokrzywy indyjskiej, kofeinę, L-karnitynę, genisteinę, proteiny.
  • skóra o obniżonej elastyczności