Strona Główna
Strona Główna Poleć znajomemu Wersja polska Wersja angielska

Peeling migdałowy - eksfoliacja i odnowa komórkowa

Zabieg przyspieszający procesy eliminacji martwych komórek oraz syntezy nowych na produktach hiszpaoskiej marki BELNATUR, będącej w ścisłej czołówce producentów kosmetyków profesjonalnych od ponad 30 lat. Nowość

Cena 160 PLN Czas ok. 1 h

Opcje dodatkowe:

  • wzmocnienie działania substancji aktywnych oraz witaminizacja poprzez nałożenie odpowiedniej maseczki algowej,
    Cena 40 PLN Czas ok. 20 minut

Wraz z upływem czasu i w wyniku ciągłego działania warunków klimatycznych, martwe komórki zaczynają mieć tendencję do skupiania się w wyższych warstwach skóry. Procesy odnowy komórkowej ulegają znacznemu spowolnieniu, powierzchnia skóry staje się bardziej nieregularna, a zmarszczki widoczne. Zadaniem zabiegu jest przyspieszenie procesów eliminacji martwych komórek oraz synteza nowych przy pomocy składników, które rozrywają połączenia pomiędzy martwymi komórkami w warstwie zrogowaciałej naskórka umożliwiając ich szybkie złuszczenie się.

Przebój obecnego sezonu ze względu na brak ryzyka powstania przebarwień pod wpływem promieni UV. Kwas migdałowy to nowatorska formuła kwasów przeznaczonych do kuracji w okresie letnim oraz w trakcie mrozów, ponieważ nie powoduje przebarwieo ani fotouczuleń, nie powoduje także podrażnień.

Produkt świetnie sprawdzający się w przypadku skór wrażliwych a nawet ze skłonnościami do trądziku różowatego. Ze względu na właściwości antybakteryjne zabieg eksfoliacji jest znakomitym rozwiązaniem przy leczeniu trądziku. Polecany jest także dla skór z przebarwieniami i dla osób o ciemnej karnacji (nie wykluczając osób korzystających regularnie z solarium).

Przeciwwskazania:

  • podrażniona i wrażliwa skóra
  • skóra tuż po depilacji
  • procesy zapalne
  • opryszczka
  • ciąża