Strona Główna
Strona Główna Poleć znajomemu Wersja polska Wersja angielska

Zabieg na twarz „Cudowna czerń”

Premiera 2010 Kosmetyk prosto z Izraela

zabieg z zastosowaniem czarnego bloku w celu ściągnięcia maski

Cena 170 PLN Czas ok. 1 h

Zabiegi uzupełniające:

  • Peeling kawitacyjny (bezbolesne oczyszczanie),
    Cena 30 PLN
  • płatki kolagenowe na okolice oczu - odpowiednio dobrane do potrzeb,
    Cena 50 PLN Czas ok. 20 minut
  • henna brwi i rzęs (regulacja GRATIS),
    Cena 20 PLN

Zabieg o światowej renomie - znany również pod nazwą "maska Kleopatry". Kosmetyk sprowadzony został bezpośrednio z Izraela, a użyte do jego produkcji składniki pochodzą z basenu morza martwego. Maseczka jest opatentowaną innowacją - silne utleniacze czynią skórę młodszą i piękniejszą już od pierwszego zastosowania. Delikatnie peelinguje, nawilża, odżywia, a także wygładza. Zawiera błoto z Morza Martwego, liposomy, tlen, witaminy.

Maska odżywia naskórek, podczas gdy równocześnie odbudowuje komórki. Nie ma możliwości ściągnięcia maski bez użycia czarnego bloku przypominającego swym wyglądem klasyczny magnes. Efekt ściągania maski jest porównywalny z przyciąganiem wiórek metali przez magnes. Efekt zabiegu potęguje zastosowanie ultradźwięków, które sprzyjają wchłanianiu „bogactwa mineralnego morza martwego” w głąb skóry.

Działanie maski jest aktywne do 8 godzin po zastosowaniu. Należy pamiętać, aby zachować odstęp przynajmniej 60 godzin między kolejnym zabiegiem. Maska polecana jest dla każdej skóry z wyjątkiem trądzikowej. Nie wolno stosować maski na podrażnioną skórę z otwartymi krostami albo trądzikiem.

Ze względu na swoje spektakularne efekty już po pierwszym zastosowaniu, zabieg idealny przed ważną uroczystością rodzinną lub imprezą. Oczaruj znajomych bez konieczności ingerencji skalpela.