Strona Główna
Strona Główna Poleć znajomemu Wersja polska Wersja angielska

Basen Kryty ze sztuczną falą

Basen Kryty ze sztuczną falą

Basen kryty o wymiarach 11 m x 5 m i temperaturze wody ok. 27-28 °C. Informujemy, że dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych gości zapewniamy najwyższy możliwy poziom czystości wody. Nasz basen jest ozonowany oraz dodatkowo krystaliczną czystość wody zapewniają bakteriobójcze lampy UV. Basen wyposażony jest w bardzo silny przeciw prąd tzw. sztuczna fala. Ciekawa atrakcja zwłaszcza dla dzieci. Na basenie znajduje się również Strefa relaksu z leżankami.

Do dyspozycji korzystających z uroków wody pozostają (bezpłatnie) czepki kąpielowe, okularki do nurkowania, deski pływackie. Czepek można mieć swój lub zakupić nowy w cenie: 15 PLN. Na basen bardzo prosimy zabrać swój ręcznik z pokoju hotelowego.

Dla dzieci poniżej 4 roku życia jest obowiązek założenia specjalnego, wodoodpornego pampersa. Pieluszkę można zakupić w Hotelu w cenie: 15 PLN/sztuka.

Basen otwarty jest w godzinach od 17:00 do 21:00 (w tych godzinach porządku na basenie pilnuje ratownik ). W pozostałych godzinach istnieje możliwość otwarcia basenu na życzenie – za opłatą 10 PLN/godz. W tym celu proszę o kontakt z recepcją osobiście lub telefonicznie: (033) 8 178 150/ kom. 608 658 048 lub dla gości hotelowych z telefonu w pokoju wykręcić 150.

Dla osób spoza hotelu basen płatny 20 PLN/godz..

UWAGA! Zabrania się pozostawiania na basenie dzieci samych bez opieki osoby dorosłej.

Życzymy udanego wypoczynku w strefie SPA!