„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” - Platon

Twarz Bogini

Rewolucyjny zabieg przeznaczony dla cery suchej, alipidowej i zwiotczałej. Po zabiegu cera jest widocznie natłuszczona, świeża i jedwabiście gładka.

Cena: 170 zł Czas: ok. 1 h

Opcje dodatkowe:

  • wzmocnienie działania substancji aktywnych, odmłodzenie, oraz nawilżenie i wyciszenie skóry po zabiegu poprzez nałożenie odpowiedniej maseczki algowej,
    Cena 40 PLN Czas ok. 20 minut

Kiedy zawartość lipidów w skórze jest niska wtedy staje się ona sucha i traci swoją elastyczność. W przypadku skóry suchej, alipidowej w związku ze spadkiem ilości komponentów lipidowych w warstwie hydrolipidowej maleje także zdolność skóry do przyswajania i utrzymania wody. Ze względu na niski poziom nawilżenia skóra taka ma skłonnośd do pękania. BELNATUR stworzyło linię dla skóry alipidowej, której składniki wprowadzają właściwy balans warstwy hydrolipidowej czyniąc skórę odżywioną i miękką. Produkty wchodzące w skład tej linii mają podobne składniki do lipidów skóry w związku z tym mogą bez przeszkód dyfundować do głębszych warstw przywracając skórze jej funkcje ochronne i związane z utrzymaniem balansu hydrolipidowego.

Działanie:

  • BIO TURGENS – skoncentrowany ekstrakt planktonu morskiego do kuracji szokowej. Powoduje widoczną poprawę stanu skóry w bardzo krótkim czasie.
  • BIOTURGIN PLUS – kuracja przeciwzmarszczkowa na okolice oczu, przeciwko „kurzym łapkom”. Krem odżywia i dodaje witalności sprawiając, iż skóra wokół oczu jest gładka i elastyczna. Zawiera olejek jojoba, wyciąg z masłosza, chmielu, rozmarynu, skrzypu oraz elastynę.
Twarz Bogini

Nowości i promocje

Weekend SPA - Jesień

Podaruj sobie lub bliskiej osobie najlepszy z możliwych prezentów… Weekend z zabiegami odnowy biologicznej.

Świecowanie uszu

Świecowanie uszu to naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych Amerykańskich Indian HOPI.

Masaż kamieniami

Masaż kamieniami pochodzenia wulkanicznego – niezwykle odprężający!

strzałka do góry