„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” - Platon

Topp Lifting

Polecamy! Zabieg kosmetyczny, którego efekty są porównywalne do tych, jakie dają zabiegi chirurgii plastycznej. Podczas zabiegu kiedy maska wysycha i pracuje, zachodzi naturalne kurczenie mięśni i skóry twarzy. Następuje wzmożony metabolizm i przyśpieszona cyrkulacja krwi. Dzięki temu po zabiegu skóra jest niezwykle chłonna, co zwiększa efektywność działania nakładanych na nią preparatów.

Cena: 200 zł Czas: ok. 1 h

Zabieg Topp Lifting przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn z każdym rodzajem skóry, ze szczególnym wskazaniem dla skór zwiotczałych z widocznymi objawami starzenia, obwisłymi konturami twarzy, podwójnym podbródkiem, oraz przy ziemistym kolorze cery „skóra palacza”.

Topp Lifting jest zabiegiem dającym błyskawiczny i efektywny lifting skóry już po jednorazowym zabiegu, zwiększa jędrność i elastyczność skóry, cyrkulacje krwi i stymulacje metabolizmu, zabieg ten wpływa również na wygładzenie i spłycenie zmarszczek, zwiększa absorpcje nakładanych po masce preparatów oraz przeciwdziała procesom starzenia się skóry.

Topp Lifting

Nowości i promocje

Weekend SPA - Jesień

Podaruj sobie lub bliskiej osobie najlepszy z możliwych prezentów… Weekend z zabiegami odnowy biologicznej.

Świecowanie uszu

Świecowanie uszu to naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych Amerykańskich Indian HOPI.

Masaż kamieniami

Masaż kamieniami pochodzenia wulkanicznego – niezwykle odprężający!

strzałka do góry