„Najważniejszy w każdym działaniu jest początek” - Platon

Maska na twarz z płatu kolagenowego

Zabieg z zastosowaniem ultradźwięków

Cena: 130 zł Czas: ok. 35 minut

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji cery dojrzałej, z widoczną utratą jędrności i elastyczności. W widoczny sposób poprawia stan skóry już po pierwszym zastosowaniu. Optymalne wykorzystanie składników aktywnych aktywatora i własności pielęgnacyjnych Płatu kolagenowego sprawia, że skóra dostaje zastrzyk substancji aktywujących sirtuiny – białka długowieczności, cera nabiera blasku, a zmarszczki ulegają redukcji.

Zawiera:

  • Aktywator sirtuin – specyficzny wyciąg z mirtu aktywujący gen długowieczności, kodujący sirtuiny – białka długowieczności. Są to specyficzne proteiny przywracające komórkom stan biologicznej młodości i sprawności. Dzięki ich działaniu możliwe jest zredukowanie objawów starzenia w tym zmarszczek oraz odbudowanie jędrności i elastyczności skóry.
  • Esencja róży stulistnej i wyciąg z róży skalnej – drogocenne, czyste wyciągi wodne o działaniu silnie kojącym i relaksującym, o pięknym, luksusowym zapachu. Wyciąg z róży skalnej pobudza wydzielanie beta-endorfin – tzw. hormonów szczęścia, dzięki czemu cera staje się gładka, promienna, witalna.
  • Fitolauronian – substancja pochodzenia naturalnego, dzięki własnościom filmotwórczym ogranicza Transepidermalną Utratę Wody, silnie nawilża i wygładza, przywracając jędrność i elastyczność skórze.
Maska na twarz z płatu kolagenowego

Nowości i promocje

Weekend SPA - Jesień

Podaruj sobie lub bliskiej osobie najlepszy z możliwych prezentów… Weekend z zabiegami odnowy biologicznej.

Świecowanie uszu

Świecowanie uszu to naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych Amerykańskich Indian HOPI.

Masaż kamieniami

Masaż kamieniami pochodzenia wulkanicznego – niezwykle odprężający!

strzałka do góry